// optymalizacja strony

Super szybkie strony z Response i Redis Cache

Nasze sklepy są wyposażone w dwa mechanizmy pamięci cache odpowiadające na szybkie wczytywanie Twojego sklepu internetowego. Redis odpowiada za odciążenie bazy danych dzięki przechowywaniu powtarzających się zapytań w pamięci RAM serwera. RAM pozwala na super szybkie odczytywanie przechowywanych danych.
Drugi mechanizm o nazwie Response Cache zapisuje wygenerowaną stronę jako jeden plik dzięki czemu po wejściu do sklepu otrzymujemy już wygenerowany plik i nie ma potrzeby przetwarzania danych przez silnik aplikacji. Redis i Response cache działa synerginie wzajemnie się uzupełniając.

Na co możesz liczyć po wdrożeniu?
  • Monitorowanie i optymalizacja: Po wdrożeniu regularnie monitorujemy wydajność Twojej witryny i optymalizujemy ustawienia Response Cache i Redis, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty. Będziemy nadzorować parametry i dostosowywać konfigurację w miarę potrzeb.
  • Szybsza witryna: Wdrożenie Response Cache i Redis pozwoli na buforowanie i przechowywanie często używanych danych, co znacznie przyspieszy ładowanie Twojej witryny.
  • Oszczędność zasobów serwera: Poprzez optymalne wykorzystanie pamięci podręcznej, Response Cache i Redis zmniejszą obciążenie Twojego serwera i umożliwią lepsze skalowanie zasobów.
  • Redukcja czasu wczytywania strony nawet do kilku sekund! Obniż FCP, LCP, TBT i CLS.
Response Cache

Serwuj wygenerowane treści bez obciążania serwera. Błyskawiczne requesty.

Redis

Wczytuj powtarzace się zapytania z pamięci RAM, aby odciążyć bazę danych.

// Masz pomysł? Chętnie doradzimy i realizujemy projekt

Potrzebujesz konsultacji?

// nasi klienci

8 lat doświadczenia
klienci z całego świata